
Vil du utgjøre en forskjell for barn og unge med funksjonsnedsettelser, og bli en del av et sterkt tverrfaglig fagmiljø?
Da kan du være vår nye overlege ved Seksjon barne- og ungdomshabilitering (HABU) i Sykehuset Østfold.
Som overlege hos oss får du en nøkkelrolle i et meningsfullt og variert arbeid. Vi jobber tett med pasientens familie og nettverk for å skape en bedre hverdag med fokus på livskvalitet og livsmestring.
HABU er en poliklinikk som betjener hele Sykehuset Østfolds opptaksområde. Vi består i dag av rundt 40 dyktige og engasjerte fagpersoner med bred tverrfaglig kompetanse. Overlegegruppen utgjør totalt 3,4 årsverk. Vi holder til i moderne lokaler i Sarpsborgklinikken – samlokalisert med BUP, DPS, TSB og HAVO – og har i tillegg noen medarbeidere på Åsebråten i Fredrikstad. Vi er organisert i samme avdeling som barne- og ungdomspsykiatri (BUP), noe som gir gode rammer for helhetlig tenkning.
Les mer om HABU her: Barne- og ungdomshabilitering - Sykehuset Østfold.
Nyttige linker:
Klinikk for psykisk helsevern og rusbehandling har ofte psykiaterstillinger ledig på andre lokasjoner. Ønsker du å jobbe hos oss, men på en annen lokasjon er du hjertelig velkommen til å ta kontakt med Andreas Joner på epost andreas.joner@so-hf.no så tar vi kontakt med deg for en prat.
Det kan forekomme endringer/utvikling av stillingen.
____________________________________________________
Høres dette ut som stilling for deg? I så fall ser vi frem til å motta din søknad!
Generelt
Dokumentasjon på utdanning og arbeidserfaring må legges ved søknaden og framkomme i CV. Vedlagt dokumentasjon må være i pdf-format på skandinavisk eller engelsk.
Etter helsepersonelloven § 20a er det krav om politiattest ved tilsetting.
I henhold til offentlighetsloven kan opplysninger om søkeren bli offentliggjort selv om søkeren har anmodet om ikke å bli oppført på søkerlisten.
Sykehuset praktiserer et inkluderende arbeidsliv og følger opp regjeringens inkluderingsdugnad. Det betyr at vi ønsker velkommen kvalifiserte kandidater til å søke uavhengig av kjønn, alder, redusert funksjonsevne, ulik nasjonal eller etnisk bakgrunn og kandidater som av ulike årsaker ikke kan dokumentere en sammenhengende yrkeskarriere.
Illustrasjonen er laget av Lykketegning - www.lykketegning.no